KÖANMÄLAN HALMSTAD GF

KÖANMÄLAN


Detta är anmälan till vår köhantering


Kolla först på denna sida om det finns plats i den gruppen du önskar, skulle den vara full så sätter ni upp er på kö här.


Fyll i formuläret så noggrant som möjligt och följ instruktionerna.

Kan ni flera dagar/grupper så kryssa i de då finns det större chans att få plats.



Anmälan till föreningens tävlingsgrupper görs på halmstadgf@hotmail.com


Genom att anmäla ert barn till Halmstads GF godkänner ni att vi använder uppgifterna i vårt register enligt  GDPR, vår integritetspolicy.


Läs gärna mer här:


https://register.sportadmin.se/villkor/?R-fEGP

Steg 1 av 3 - Fyll i formuläret
Typ *
Välj det alternativ ni önskar

Anmälan gäller för höstterminen 2024

Ni fyller i namn och personnummer på den som vill börja träna.

För mer info om grupperna gå in på hemsidan www.halmstadgf.se 
Familjegymnastik 2021-2023 Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) söndagar kl 9,30-10,15
Familjegymnastik. 2021-2023 Brunnsåkerskolan lördagar 09,45-10,30
Minigymnastik Brunnsåkersskolan lördagar 10,45-11,30 födda 2020-2021
Minigymnastik Gullbrandstorpsskolan onsdagar 16,30-17,15 födda 2020-2021
Minigymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdag kl 16,40-17,25 födda 2020-2021
Minigymnastik Hovgårdsskolan/Söndrum tisdagar 17,00-17,45 födda 2020-2021
Minigymnastik Slottsjordsskolan tisdagar 16,40-17,25 födda 2020-2021
Minigymnastik Snöstorp måndag kl 17,00-17,45 födda 2020-2021
Minigymnastik Snöstorpsskolan torsdagar 17,00-17,45 födda 2020-2021
Minigymnastik Sofiebergsskolan onsdagar 17,00-17,45 födda 2020-2021
Minigymnastik Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) måndagar 16,45-17,30 födda 2020-2021
Minigymnastik Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) söndagar 10,15-11,00 födda 2020-2021
Barngymnastik Gullbrandstorp onsdagar 17,15-18,00 födda 2018-2019
Barngymnastik Hovgård/söndrumsskolan tisdagar kl 17,45-18,45 2018-2019
Barngymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdag kl 17,35-18,35 födda 2018-2019
Barngymnastik Slottsjord tisdagar 17.35-18.35 födda 2018-2019
Barngymnastik Snöstorp måndagar 17,45-18,45 födda 2018-2019
Barngymnastik Snöstorp torsdagar 17.45-18,45 födda 2018-2019
Barngymnastik Sofieberg onsdagar 17.45-18.45 födda 2018-2019
Barngymnastik Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) måndagar 17.30-18.30 födda 2018-2019
Barngymnastik Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) söndagar 11,00-12,00 födda 2018-2019
Basgymnastik Gullbrandstorp måndagar 17,00-18,00 född 2017
Basgymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdagar 18,35-19,35 född 2017
Basgymnastik Slottsjordsskolan Tisdagar 18.45-19,45 född 2017
Basgymnastik Snöstorpsskolan torsdagar 18,45-19,45 född 2017
Basgymnastik Sofiebergsskolan onsdagar 18,45-19,45 född 2017
Basgymnastik Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) måndagar 18,30-19,30 född 2017
Trupp träning födda 2015-2016 Sannarpsgymnasiet måndagar 18,00-19,30
Trupp träning födda 2015-2016 Sannarpsgymnasiet torsdagar 18,15-19,45
Trupp träning födda 2015-2016 Sannarpsgymnasiet söndagar 15,00-16,30
Trupp träning födda 2015-2016 Solbackeskolan (gamla Fyllinge) måndagar kl 18,00-19,30
Trupp träning födda 2010-2014 Sannarpsgymnasiet torsdagar 19,45-21,00
Trupp träning födda 2010-2014 Solbackeskolan (gamla Fyllingeskolan) måndagar 19,30-21,00
Trupp träning födda 2010-2014 Sannarpsgymnasiet söndagar 16,30-18,00
Truppkillar födda 2015-2017 Sannarpsgymnasiet torsdagar 16,45-18,15 - Träning/tävlinsgrupp
NY Tävlingsgrupp födda 2017 söndagar i Sannarpsgymnasiet 10,00-11,30
Trupp Grön tävlingsgrupp födda 2016 måndagar i Sannarp 16,45-18,15 Solbackeskol onsdagar kl 17-18,30
Trupp Gul tävlingsgrupp födda 2015 tisdagar i Solbackeskolan kl 17-18,30 & sannarp sönd 10,30-12,30
Trupp Röd tävlingsgrupp födda 2014 Fyllinge tis 18,30-20,00 sönd Sannarp 9,00-10,30
Trupp Vit tävlingsgrupp barn födda 2013 Solbacke ons 18-19,30, GH sönd 12-14, Furulund tors 17-18,30
Trupp Turkos tävlingsgrupp födda 2012 3 dagar i veckan - mejla för mer info
Trupp Blå tävlingsgrupp födda 2010-2011 3 dagar i veckan - mejla för mer info
Trupp Lila tävlingsgrupp födda 2008-2005 - 2 dagar i veckan - mejla för mer info
Cheerleading BREEZE träningsgrupp söndagar Hallägrahallen 10,00-11,30 födda 2009-2013
Cheerleading CLOUDS träningsgrupp söndagar Hallägrahallen kl 13-14,30 födda 2013-2016 Nybörjare
Cheerleading ICE tävlingsgrupp mejla kansliet för mer info
Trix träning Snöstorpsskolan tisdagar kl 17,15-18,00 födda 2018 & tidigare
.Parkour Grå födda 2013-2016 Sannarpsgymnasiet söndagar kl 18,00-19,00
.Parkour Röd födda 2014-2018 Snöstorp tisdagar kl 18,00-19,00
.Parkour Blå/Grön födda 2009-2014 Snöstorp tisdagar kl 19,00-20,15
Seniortruppen onsdagar 20,00-21,30 Gymnastiken Hus 16 år och uppåt
Alla kan gympa Sannarpsskolan torsdagar 17,00-18,00 - Funktionsvariation 12+
Vattengymnastik tisdagar 17,00-18,00 Habiliteringen
Gruppträningspass - Halmstad GF Studs
Stödmedlem
Jag kan tänka mig att bli:
Vill du engagera dig i ditt barns fritidsintresse fyll i det alternativ du önskar.  
Hjälpledare / Huvudledare i en annan grupp
Hjälpledare i mitt barns grupp
Huvudledare i mitt barns grupp
Personuppgifter
PersonNr * -  
Kön* Man   Kvinna
Förnamn *  
Efternamn *  
c/o  
Adress *  
Postnummer *  
Ort *  
Mobiltelefon  
Telefon hem  
E-post 1  
Allergi/ 
Matval  
Kommentarer  
Målsman 1 personuppgifter
Namn *  
Relation *  
E-post *  
Telefon *  
Målsman 2 personuppgifter
Namn  
Relation  
E-post  
Telefon  
Jag tillåter inte foto
*
Jag accepterar Användarvillkoren

Formuläret är producerat av SportAdmin - Föreningens bästa vän